KOŁO WĘDKARSKIE

KOŁO FOTOGRAFICZNE

SKB

KOŁO TEATRALNE

Dnia  16 grudnia rozegrany został turniej tenisa stolowego w którym spotkali się zwycięzcy poszczególnych klas. W sumie mecze rozgrywało 8 z 10 zawodników o ktorych pisaliśmy przy turnieju mikolajkowym /2  tego dnia było chorych/.  Turniej zakładał losowanie a odpadał zawodnik po dwóch porażkach. Trzeba zaznaczyć że Mistrzowie klas pokazali dosyć ciekawy poziom a kilka męczy kończyło się wynikiem 3-2. W wielkim finale spotkali się Adamczewski /kl.III/i Iwaniec /kl.VIII/.Lepszym w tym spotkaniu okazał się Iwaniec i to on został Mistrzem na kończący się rok. Dodatkowo pierwsza dwojak reprezentowała nasz ośrodek w Bożonarodzeniowym turnieju organizowanym przez lokalny klub MKS Debrzno. Wśród 12 zawodników nasi Mistrzowie odpowiednio zajęli miejsca 5-Adamczewski  9 -Iwaniec .Gratulacje dla organizatorów i wszystkich uczestników obu turniejów.